Samsung’dan yeni bir tablet daha geliyor!

Samsung’un yakın zamanda Galaxy Tab S7 ve S7 Plus modellerini piyasaya süreceği ile ilgili iddialar bulunuyordu. Ek olarak farklı bir modelin daha tanıtılması beklenmiyordu ancak Galaxy Tab A7 ismi ile gelen bir modelin Amerikan Federal İletişim Komisyonu (FCC) ve Bluetooth SIG sertifikalarını aldığı ortaya çıktı! İşte tüm detaylar

Samsung Galaxy Tab A7 modeli geliyor!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Bluetooth SIG raporuna göre yeni Tab A7 modeli SM-T500, SM-T505, SM-T505N ve SM-T507 modelleri olmak üzere 4 farklı seçenek ile karşımıza çıkacak.

Samsung’un geçmişteki numaralandırma sistemine göre cihazların bağlantı özelliklerine bakacak olursak SM-T500 modelinde yalnızca Wi-Fi bağlantısı bulunacak, kalan modeller olan SM-T505, SM-T505N ve SM T507 modellerinde ise LTE bağlantısı bulunacak. Ayrıca tüm modellerin Bluetooth 5.0 desteğinin bulunduğu da raporda belirtildi.

FCC sertifikasına baktığımızda ise SM-T505 modelinin 247,6 mm x 157,36 mm boyutlarında olacağı gözüküyor. Ayrıca Samsung Galaxy Tab A7 modelinin  tek arka kamera ile karşımıza çıkması da bekleniyor.

Ek olarak Samsung’un çok yakın bir zamanda SM-T575 model numarasına sahip bir tablet daha çıkarması bekleniyor. SM-T575 modelinin Geekbench testine göre cihaz Exynos 9810 yonga setinden güç alacak ve 4 GB RAM‘e sahip olacak. Ayrıca TUV Rheinland Japonya tarafından gelen bilgilere göre de 5500 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olacak.

Cihazlarla ilgili henüz daha fazla detay bulunmuyor. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

hakkında İstanbulunsesi

Avatar

İlgini Çekebilir

İlk kez bir başka güneş sisteminin yıldızı ve iki gezegeni, teleskopla gözlendi

Atamaca Çölü'nde, Avrupa Güney Gözlemevi Çok Büyük Teleskobu tarafından görüntüsü yakalanan bebek yıldız ve iki gaz devi olan gezegenlerin, 300 ...

Bir Cevap Yazın