Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Son zamanlarda, Netflix Türkiye’de yerli içeriklerin daha öne çıktığını görüyoruz. Geçtiğimiz hafta boyunca, en çok izlenen yapım Exatlon Türkiye olmuştu. Bugün ise yine yerli bir yapım olan Hakan: Muhafız Netflix’te en popüler içerikler listesinde zirvede konumlandı. Netflix’te en çok izlenen içeriklerin yanı sıra listenin sonunda, bir de kısa film serisi önerimiz olacak.

Hakan: Muhafız final sezonu yayımlandı ve Netflix’te en popüler içerikler arasında ilk sıraya yerleşti

Netflix’in ilk Türk yapımı Orijinal içeriği olan Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu geçtiğimiz günlerde platformda yerini aldı. Dizinin final sezonu da yoğun ilgi gördü. İşte Netflix’te en popüler içerikler listesi…

1 – Hakan: Muhafız

Netflix’in ilk yerli içeriği olan Hakan: Muhafız, ilk kez seyirci karşısına çıktığından bu yana olumsuz eleştiriler de almıştı. Ancak dizinin izlenme oranı bu eleştirilerin tam tersi yönünde oluyor. Final sezonu yayımlanan yapım, Netflix’te en popüler içerikler arasında ilk sırada konumlandı.

2 – The Old Guard

Netflix’te en popüler içerikler arasında yeni bir üye olan The Old Guard, Netflix Orijinal filmi olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve macera türündeki bu yapımda, dünyayı koruyan dört ölümsüz konunun merkezinde yer alıyor. 2 saat süreye sahip filmin IMDB puanı ise 6,8 oldu.

3 – Exatlon Türkiye

Bir noktaya kadar listenin zirvesinde yer alan ancak şimdi üçüncü sırada konumlanan bu yapım, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın imzasını taşıyor. Survivor benzeri olan bu yarışmada, 18 YouTuber birbiriyle rekabet ediyor. Exatlon da tıpkı Survivor gibi Dominik’te çekiliyor. Programın sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak üstleniyor. Ünlü YouTuber’lar arasında HayrettinDoğan Kabak ve Oğuzhan Uğur gibi isimler yer alıyor.

hakkında İstanbulunsesi

Avatar

İlgini Çekebilir

İlk kez bir başka güneş sisteminin yıldızı ve iki gezegeni, teleskopla gözlendi

Atamaca Çölü'nde, Avrupa Güney Gözlemevi Çok Büyük Teleskobu tarafından görüntüsü yakalanan bebek yıldız ve iki gaz devi olan gezegenlerin, 300 ...

Bir Cevap Yazın