Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel’in kararları damga vurdu!

ABONE OL

Celal Umut Eren

Fenerbahçe tarihinin iki önemli ismi Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu unutulmaz bir sorumluluğun üstesinden birlikte geliyor.

Ersun Yanal’ın görevi bıraktığı 3 Mart tarihinden bu yana kadar geçen 4 aylık sürede Volkan Demirel-Emre Belözoğlu ikilisi büyük bir fedakarlık yaptı.

Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız’ın yanına pandemi sürecinde Mehmet Aurelio ve Tahir Karapınar da eklendi.

Yeni teknik direktörünü bu sezonun bitiminde açıklayacak olan sarı-lacivertlilerde bu kritik süreç Demirel-Belözoğlu ikilisinin liderliğinde geçiyor.

Önemli kararlar

Futbolculuklarında kulüp tarihine geçen ikili, şimdi de teknik direktör boşluğunu beraber kapatıyor. Alınan kararlar, oyuncu değişiklikleri, antrenmanlar, taktikler ve ilk 11’lerde ikili ciddi sorumluluk alıyor.

Ferdi 11’e alındı

Hatta bu 4 aylık dönemde de bazı önemli kararlar öne çıkıyor: Genç potansitel Ferdi Kadıoğlu ilk 11’e alındı.

Ömer Faruk Beyaz kadroda

Ömer Faruk Beyaz artık hep kadroda ve süre almaya almaya başladı.

Tolgay Arslan’a süre

Tolgay Arslan’a daha fazla süre veriliyor. Jailson, Gençlerbirliği maçındaki örnek gibi çok acil olmadıkça stoper değil.

Simon Falette artık ilk 11’de. Deniz Türüç joker ve as oyunculardan oldu. Sol bek, ofansif oyun kurucu ve kanatlarda oynadı.

ltay Bayındır’dan vazgeçilmedi

Kaleci Altay Bayındır’dan vazgeçilmedi ve performansı arttı.

Hep birlikte

Sarı-lacivertliler’de teknik heyet hep birlikte uyum içinde çalışıyor. Volkan Demirel-Emre Belözoğlu ikilisinin liderliğinde devam eden süreçte Tahir Karapınar, Mehmet Aurelio, Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız uyumlu bir görüntü sergiliyor.Tüm kararlar beraber konuşularak alınıyor. Sezon sonuna kadar takımın en iyi seviyede bırakılması amaçlanıyor.

Yeni hoca bekleniyor

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, sezon sonunda takımı yeni teknik direktöre emanet edecek. Belirlenen yeni hocaya tüm raporlar, yapılanlar ve beklentiler sunulacak. Şu anda Tahir Karapınar’ın da tecrübelerinden faydalanan ikili, yeni hoca gelince de görevlerini sürdürecek. Emre Belözoğlu, sportif direktörlük tarafına geçerken, Volkan Demirel de yardımcı antrenör olarak görevinin başında kalacak.

Misli.com’dan herkese 5 TL hediye!

hakkında İstanbulunsesi

Avatar

İlgini Çekebilir

Atiba: Her geçen yıl daha iyiye gittiğimi hissediyorum

Beşiktaş'ın 37 yaşındaki orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, kulüp dergisinin ağustos sayısına açıklamalarda bulundu. Derginin kapağına taşıdığı ...

Bir Cevap Yazın