Devlet Bahçeli’nin son durumu

Hastaneye yatırılan Devlet Bahçeli’nin durumu belirsizliği koruyor.

Önce hastaneye kaldırıldığını kabul etmeyen, sonra rahatsız olduğu açıklamaları ve sağlık durumu hakkında tatmin edici cevaplar vermeyen Genel merkez yetkilileri yeni açıklamalarda bulundu.

“Beyin kanaması, kalp rahatsızlığı tanısı” ile hastaneye acil olarak yatırıldığı iddialarına üzerine

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, bir açıklama yaptı; “Sağlık durumu son derece iyi mükemmel durumdadır. Şu anda şuuru açık, konuşabilir durumdadır. İstirahat etmektedir. Hastane başhekimliği ilerleyen saatlerde detaylı açıklama yapacaktır” dedi

Hastane yetkilerinin herhangi bir açıklama yapmamış olması durumun ciddiyetini koruduğu söylentilerinide beraberinde getirdi.

En son bilgi MHP Genel Başkan Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek ten geldi.

Yıldıray Çiçek’in, Twitter hesabından paylaştığı açıklama şöyle; “Bugün doğan çocuğum Efebey’in isim babası olan çok kıymetli Liderim Sayın Devlet Bahçeli, biraz önce arayarak  gözünüz aydın evladım” dedi ve “Eşiniz ve Efebey yavrumuz nasıl’ diye sordu” ifadelerini kullandı.

Twitter üzerinden sık sık açıklamalar yapan Devlet Bahçeli’ nin en son twiti Eylül aynın 27’inde göndermiş olması, sağlık durumunun ciddi olduğu endişelerine sebebiyet verdi.

hakkında İstanbulunsesi

Avatar

İlgini Çekebilir

Çocuk ve yaşlılar için sağlıklı tüyolar

Pandemi günleri; özellikle menopoz dönemindeki kadınlar, andropoz dönemindeki erkekler ve çocuklar için hem bedensel hem de ruhsal açıdan daha ...

Bir Cevap Yazın