Berat Albayrak lider gibi karşılandı

Önceki gün memleketi Trabzon ve Rize de bir dizi ziyaretlerde bulunun Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, lider gibi karşılandı…

Toplumun her kesini ile görüşmeler yapan, vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyen, şehir turu yapan Albayrak, sakatlığı devam eden Trabzonspor‘un genç yıldız futbolcusu Abdulkadir Ömür‘ü de evinde ziyaret ederek geçmiş dilekleri iletti.Ziyarete Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu da eşlik etti.

Kurulan yer sofrasında birlikte yemek yediler.

Hem Trabzon da hem de Rize Ak Parti teşkilat toplantıları ve danışma meclisi çalışmalarına katılan Albayrak, gitti her yerde vatandaşlar ve partililer tarafından parti liderigenel Başkan gibi karşılandı.

Albayrak, vatandaşların çay, kahve ikramlarını ve selfi isteklerinide geri çevirmedi.Teşkilat içi toplantılar ve yoğun esnaf ziyaretleri yapan Bakan Albayrak, ve iş dünyası ile de toplantılar gerçekleştirerek, Hazar Havzası ülkeleri arasında ticaret ve yatırımları geliştirmek amacıyla düzenlenen 4. İpekyolu İşadamları Zirvesi’ne de bir konuşma yaparak son ekonomik gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

istanbulunsesi.net

hakkında İstanbulunsesi

Avatar

İlgini Çekebilir

Bakan Koca: Vaka sayısı öngörülebilir seyirde

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu’nu paylaştı. Bugün yapılan 42 bin 4 testten …

Bir Cevap Yazın